Devitale Kids nedir?

Devitale Kids bir ilaç değildir. 4 - 10 yaş arası çocukların kullanımına özel olarak geliştirilmiştir. Prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotikler sindirim ve bağışıklık sistemini düzenleyen ve destekleyen probiyotik bakterilerin bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.

 • Net miktar:

  500 ml

 • İçindekiler:

  Devitale Kids içeriği:

  Bileşen Adı: Miktar:   %BRD
  Vitamin C 270mg  337.5
  İnülin 2500mg -

  BRD: Beslenme Referans Değeri

  İçindekiler:

  Sıvı Form için:
  Deiyonize Su, inülin (Prebiyotik), akasya gamı )kıvam arttırıcı) doğal böğürtlen aroması (aroma verici), sitrik asit (asitlik düzenleyici), potasyum sorbat (koruyucu), Steviol glikozitler (tatlandırıcı)

  Toz Form için:
  L-astorbik asit (Vitamin C), Pancar kökü kırmızısı (Renklendirici), Maltodekstrin, Slikon Dioksit (Topaklanmayı önleyici)

   
 • Uyarılar:

  Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

  İlaç Değildir! 

  Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Tavsi ye edilen tü ketim tarihi (TETT) ve parti numarası ambalaj üzerindedir.

 • Saklama Koşulları:

  Sıvı ile toz karıştırılana kadar serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Sıvı ile toz karıştırıldıktan sonra buzdolabında (+4 C’de) muhafaza edinizr.

Daha fazla bilgi almak ve kampanyalardan haberdar olmak için elektronik bültene abone olun!

© 2021 Devitale Splus. Tüm hakları saklıdır.